languagesoftware.net - which is the best language course or software - compare

Learn French with Frantastique

Kontakt

Chcete-li kontaktovat mě, Simona Agera, autora těchto stránek, můžete napsat na: The email address for your questions

Než začnete psát, přečtěte si prosím moji stránku FAQ.

Jazyk

Můžete mi psát v angličtině (English), francouzštině (Français), němčině (Deutsch), španělštině (Español), italštině (Italiano), portugalštině (Português), esperantu (Esperanto), velštině (Cymraeg), irštině (Gaeilge), skotské gaelštině (Gàidhlig), manštině (Gaelg), nebo čínštině (zjednodušené i tradiční) (中文 (繁体或简体)). Rozumím těmto jazykům, ale neumím je správně napsat, a proto odpovím v angličtině.

Odpovědi

Budu psát ty nejlepší odpovědi, jaké umím na vaše dotazy, opravím nebo přidám informace, které jste mi zaslal(a). Prosím, buďte trpěliví, protože to může nějaký čas trvat. Občas e-maily bloudí, takže pokud jste očekával odpověď, a neobdržel ji do týdne, napište mi znovu.

Překlady a přepisy do jiných písem

Mohu přepsat jména do různých abeced a písem, a můžu překládat z a do jazyků, které dobře umím (francouzština, velština, irština, skotská gaelština a manština) do angličtiny.

Vezměte prosím na vědomí: je rozdíl mezi překladem a přepisem jména. Při překladu se zjistí význam jména a ten se přeloží do jiného jazyka. Při přepisu se akorát písmena nahradí písmeny v jiném písmu.

Stránky, kde si můžete zkusit přepsat/přeložit vaše jméno do různých písem/jazyků

Výměna odkazů

Budu se zabývat výměnami odkazů na webové stránky týkající se jazyků, ať už zdarma nebo komerčních. Pokud chcete něco takového, prosím kontaktujte mě.

Prosím vezměte na vědomí: Budu reagovat jen na e-maily s žádostmi na odkazy na stránku vytvořenou jedním člověkem, ne na zlepšení vyhledávačů.

Reklama

Budu uvažovat o umístění odkazů, bannerů a jiných druhů reklam pro firmy a organizace poskytujících něco týkající se jazyků, lingvistiky, překladů, cestování nebo něco podobného. Pokud máte zájem, dejte mi prosím vědět, jaký druh reklamy chcete, kde ji chcete umístit a na jak dlouho.

Kontaktujte mě na: The email address for your questions

Můžete také inzerovat pomocí Google AdWords. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na "Ads by Google" na banneru níže.

Hear a recording of this text by Jan Jurčík, who also translated it into Czech

Ukaž tuto stránku v: English

About this site | Omniglot - a potted history | About me | My language learning adventures | My singing adventures | My songs | My tunes | My musical adventures | My juggling adventures

If you like this site, why not share it with your friends?

Facebook Twitter Google Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email

Cheap Web Hosting